Výsledková listina po 2. sérii korešpondenčnej súťaže – kategória B
Por. Priezvisko Meno Škola PS 5 6 7 8 M O Spolu
1 Sládek Filip G A. Bernoláka, Námestovo 19 5 1 5 0     30
1 Sliačanová Veronika BSG D. Tatarku, Poprad 20 5 3 2 0     30
3 Uher Brian G Párovská 1, Nitra 20 5 0 4 0     29
4 Matejovský Vladimír G bl. P. P. Gojdiča, Prešov 18 5 0 5 4 6   26
5 Kontárová Ildikó G A. M. Szencziho, Senec 17 4 2 3 0 1   25
6 Hornyák Zsolt G P. Pázmáňa, Nové Zámky 16 3 3 1 0     23
7 Čellár Matúš G Párovská 1, Nitra 18 3 0 0 0     21
8 Tonhauserová Ivana G Párovská 1, Nitra 19 0 0 0 0     19
8 Žilka Patrik G A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 14 0 3 2 0     19
10 Svatý Lukáš G Párovská 1, Nitra 9 4 0 4 0     17
11 Hriagyelová Alexandra G Mládežnícka 22, Šahy 9 3 0 3 0     15
12 Chovancová Katarína G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 14 0 0 0 0     14
13 Benedeková Martina G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 13 0 0 0 0     13
13 Kutnár Marek G Párovská 1, Nitra 13 0 0 0 0     13
15 Balogh Bence G P. Pázmáňa, Nové Zámky 12 0 0 0 0     12
15 Chrien Kristián G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 12 0 0 0 0     12
17 Kučerová Monika G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 11 0 0 0 0     11
17 Melo Adrián G Párovská 1, Nitra 11 0 0 0 0     11
17 Vidličková Eva G A. Merici, Trnava 11 0 0 0 0     11
20 Maláčová Lýdia G Párovská 1, Nitra 10 0 0 0 0     10
20 Prešinský Ján G Párovská 1, Nitra 10 0 0 0 0     10
22 Godová Lucia G Komenského 13, Hlohovec 9 2 1 1 0   A 9
22 Kotry Lukáš G Párovská 1, Nitra 9 0 0 0 0     9
22 Mitro Juraj G J. A. Raymana, Prešov 9 0 0 0 0     9
25 Balónová Barbora G Komenského 13, Hlohovec 4 2 0 1 0     7
25 Piovarči Tomáš G Komenského 13, Hlohovec 7 2 1 1 0   A 7
27 Ifka Patrik G Komenského 13, Hlohovec 6 0 0 0 0     6
27 Mačicová Veronika G Komenského 13, Hlohovec 6 0 0 0 0     6
29 Bejdová Vladimíra G Medzilaborce 5 0 0 0 0     5
29 Kenkovová Marieta G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 0 0 0 0     5
29 Kovácsová Mária G Mládežnícka 22, Šahy 5 0 0 0 0     5
29 Kralovič Ján SPŠE Piešťany 5 0 3 1 0   A 5
29 Múčka Roman SPŠE Piešťany 5 0 3 1 0   A 5
29 Semancová Veronika G bl. P. P. Gojdiča, Prešov 5 0 0 0 0     5
35 Kollárová Zuzana G M. R. Štefánika, Šamorín 4 0 0 0 0     4
35 Lohinská Jana G bl. P. P. Gojdiča, Prešov 4 0 0 0 0     4
35 Mazúch Ján SOUE Banská Bystrica 4 0 0 0 0     4
35 Petrán Štefan G Komenského 13, Hlohovec 4 0 0 0 0     4
35 Vajdová Zlatica G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 4 0 0 0 0     4
40 Ráciková Monika G Komenského 13, Hlohovec 3 0 0 0 0     3
41 Líšková Monika G Komenského 13, Hlohovec 2 0 0 0 0     2
41 Zbojeková Natália G Komenského 13, Hlohovec 2 0 0 0 0     2
43 Müllerová Lenka ZSŠOaS, Nové Mesto nad Váhom 1 0 0 0 0     1
44 Kramárová Katarína G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 0 0     0
44 Múková Katarína G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 0 0     0
44 Štefanková Patrícia G Medzilaborce 0 0 0 0 0     0
44 Zábranský Martin G Párovská 1, Nitra 0 0 0 0 0     0