Výsledková listina po 2. sérii korešpondenčnej súťaže – kategória A
Por. Priezvisko Meno Trieda Škola PS 7 8 9 10 M Spolu
1 Herencsár Albert 7. G G Z. Kodálya, Galanta 20 5 5 4 2   36
2 Boža Vladimír 4. C G D. Tatarku, Poprad 16 5 4 5 0   30
2 Korcsok Peter oktáva G Mládežnícka 22, Šahy 20 5 0 5 0   30
4 Polačko Martin septima A OG Alejová 1, Košice 20 3 0 4 0   27
5 Kobza Vladimír 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 16 4 0 0 0   20
5 Liščinský Miroslav septima B OG Alejová 1, Košice 14 4 0 2 0   20
5 Moravčík Matej 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 20 0 0 0 0   20
8 Gago Štefan 3. B G Šurany 15 1 0 3 0   19
9 Vítek Radovan septima G Párovská 1, Nitra 18 2 0 1 0 3 18
10 Živčáková Andrea 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 16 0 0 0 0   16
11 Hujer Peter septima G Párovská 1, Nitra 15 0 0 0 0   15
11 Perešíni Ondrej 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 15 0 0 0 0   15
11 Plank Martin septima A G A. Merici, Trnava 13 1 0 4 0 3 15
14 Cehlárik Dávid septima A G A. Merici, Trnava 13 1 0 4 0 4 14
14 Kucbel Maroš 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 14 0 0 0 0   14
16 Alberty Roman 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 13 0 0 0 0   13
16 Ivanecký Jakub septima B OG Alejová 1, Košice 13 0 0 0 0   13
18 Vrbovská Mária 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 12 0 0 0 0   12
19 Flimmel Samuel septima G Púchov 11 0 0 0 0   11
20 Bukvaj Ivan 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 9 1 0 0 0   10
20 Jursa Jakub septima A OG Alejová 1, Košice 10 0 0 0 0   10
20 Majláth Martin 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 10 0 0 0 0   10
20 Sliačan Jakub 5. A EG Tisovec 10 0 0 0 0   10
20 Slovík Lukáš 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 10 0 0 0 0   10
25 Pajkoš Peter 3. B G Medzilaborce 7 0 0 0 0   7
25 Sásková Jana septima G Ľ. Štúra, Trenčín 7 0 0 0 0   7
27 Blesák Viktor 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 0 0 0 0   5
27 Kapustová Katarína 3. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 0 0 0 0   5
27 Konôpková Júlia 3. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 0 0 0 0   5
27 Kucsera Viktor septima G Mládežnícka 22, Šahy 5 0 0 0 0   5
27 Szabo Martin 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 0 0 0 0   5
32 Mazalová Martina septima A G M. R. Štefánika, Šamorín 4 0 0 0 0   4
32 Zubnárová Katarína 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 4 0 0 0 0   4
34 Bratinková Nikoleta septima G Mládežnícka 22, Šahy 3 0 0 0 0   3
34 Oravcová Zosia 3. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 0 0 0 0   3
36 Hlavatá Lucia septima A G M. R. Štefánika, Šamorín 2 0 0 0 0   2
36 Žársky Mário septima G Púchov 2 0 0 0 0   2
38 Dobrota Tomáš 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 0 0   0
38 Dunda Peter 4. A G Medzilaborce 0 0 0 0 0   0
38 Gajdoš Tomáš 4. A G Medzilaborce 0 0 0 0 0   0
38 Mišianiková Lucia 4. B CG P. U. Olivu Poprad 0 0 0 0 0   0
38 Nerer Juraj 4. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 0 0   0
38 Petrík Martin 4. A CG P. U. Olivu Poprad 0 0 0 0 0   0
38 Pitoňáková Iveta 4. A CG P. U. Olivu Poprad 0 0 0 0 0   0
38 Repiščáková Jana 4. B CG P. U. Olivu Poprad 0 0 0 0 0   0
38 Szanislo Tomáš 3. F G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 0 0   0