Výsledková listina po 3. sérii korešpondenčnej súťaže – kategória C
Por. Priezvisko Meno Škola PS 3 4 5 6 M Spolu
1 Durila Michal G Komenského 13, Hlohovec 37 5 3 5 5   55
2 Leššová Lívia G Párovská 1, Nitra 28 4 4 5 3   44
3 Hrubják Karol G A. Bernoláka, Námestovo 25 4 5 4 5 1 42
3 Rybár Andrej G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 24 5 3 5 5   42
5 Búlik Martin G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 26 4 2 5 2   39
5 Makuch Matej G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 27 2 3 5 2   39
7 Černay Rastislav G Komenského 13, Hlohovec 18 2 2 4 5   31
7 Štrbová Silvia G Párovská 1, Nitra 14 2 5 5 5   31
7 Žabková Zuzana G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 19 5 1 1 5   31
10 Povalová Radoslava G A. Bernoláka, Námestovo 21     5 5 1 30
11 Banášová Zuzana G Komenského 13, Hlohovec 18 5 1 3 2   29
12 Jacková Dominika G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 18 5   5     28
12 Magyarová Eva G Párovská 1, Nitra 28           28
14 Fodorová Jana G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 15 5 1 5     26
14 Kordová Zuzana G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 26           26
16 Gulai Imrich G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 11 4 2 3 5   25
16 Maťúšová Veronika G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 18 4 2 1     25
18 Adler Filip G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 20 1 1 1 2 1 24
18 Bódiová Zuzana G Párovská 1, Nitra 24           24
20 Róžová Alexandra G A. Vrábla, Levice 10 4 2 5 2   23
21 Steuer Max G M. R. Štefánika, Šamorín 19           19
22 Benkö Henrich G P. Pázmáňa, Nové Zámky 17           17
23 Gazdarica Matej G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 15           15
23 Rešutík Peter G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 15           15
25 Kšenzuliak Filip G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 14           14
25 Majláth Erik G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 14           14
25 Oszlík Alexandra G P. Pázmáňa, Nové Zámky 14           14
28 Lászlóova Brigita G Mládežnícka 22, Šahy 13           13
28 Sochová Eva G A. Bernoláka, Námestovo 13           13
30 Lehotský Juraj G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 12           12
31 Kandra Jakub G A. Prídavka, Sabinov 11           11
32 Bakošová Katarína G Púchov 10           10
32 Černák Ján OA Šurany 4 1   5     10
34 Chomutová Radka G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 8           8
34 Leitner Matej G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 8 0         8
36 Godorová Alica G Šurany 1 0 0 4 2   7
36 Chytilová Daniela G A. Kmeťa, Banská Štiavnica 6     1     7
38 Černák Adam G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5           5
38 Čimová Veronika G Párovská 1, Nitra 5           5
38 Dzúrik Tomáš SOUE Banská Bystrica 5           5
38 Marochnič Ján SOUE Banská Bystrica 5           5
42 Jančovičova Adela G Párovská 1, Nitra 4           4
42 Janšíkova Daša G A. Vrábla, Levice 4           4
44 Budinská Lucia G A. Kmeťa, Banská Štiavnica 3           3
44 Kaštan Marek G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3           3
46 Budáčová Lucia PaSA Turčianske Teplice 2           2
47 Letrich Andrej PaSA Turčianske Teplice 1           1
47 Montilla Elys G A. Kmeťa, Banská Štiavnica 1           1
47 Ševčík Lukáš PaSA Turčianske Teplice 1           1
47 Talafús Ľuboš PaSA Turčianske Teplice 1           1