Výsledková listina po 3. sérii korešpondenčnej súťaže – kategória B
Por. Priezvisko Meno Škola PS 5 6 7 8 M Spolu
1 Sládek Filip G A. Bernoláka, Námestovo 30 5 5 4 5   49
2 Uher Brian G Párovská 1, Nitra 29 5   5 3   42
3 Kontárová Ildikó G A. M. Szencziho, Senec 25 5 5 5 1   41
4 Sliačanová Veronika BSG D. Tatarku, Poprad 30 5 5       40
5 Hornyák Zsolt G P. Pázmáňa, Nové Zámky 23 5 5 5     38
6 Tonhauserová Ivana G Párovská 1, Nitra 19 5 5 5 3   37
7 Matejovský Vladimír G bl. P. P. Gojdiča, Prešov 26 5 5   2 4 34
8 Žilka Patrik G A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 19 5 3 1 3   31
9 Vidličková Eva G A. Merici, Trnava 11 5 5 5 2   28
10 Godová Lucia G Komenského 13, Hlohovec 9 5 5 5     24
11 Čellár Matúš G Párovská 1, Nitra 21           21
12 Balónová Barbora G Komenského 13, Hlohovec 7 5 2 5     19
13 Melo Adrián G Párovská 1, Nitra 11 4   3     18
14 Svatý Lukáš G Párovská 1, Nitra 17           17
15 Hriagyelová Alexandra G Mládežnícka 22, Šahy 15           15
16 Sunega Norbert G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 5 5 5     15
17 Chovancová Katarína G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 14           14
18 Benedeková Martina G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 13           13
19 Kutnár Marek G Párovská 1, Nitra 13           13
20 Balogh Bence G P. Pázmáňa, Nové Zámky 12           12
21 Chrien Kristián G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 12           12
22 Kučerová Monika G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 11           11
23 Maláčová Lýdia G Párovská 1, Nitra 10           10
24 Prešinský Ján G Párovská 1, Nitra 10           10
25 Kotry Lukáš G Párovská 1, Nitra 9           9
26 Líšková Monika G Komenského 13, Hlohovec 2 5 2       9
27 Mitro Juraj G J. A. Raymana, Prešov 9           9
28 Piovarči Tomáš G Komenského 13, Hlohovec 7           7
29 Ifka Patrik G Komenského 13, Hlohovec 6           6
30 Mačicová Veronika G Komenského 13, Hlohovec 6           6
31 Bejdová Vladimíra G Medzilaborce 5           5
32 Kenkovová Marieta G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5           5
33 Kovácsová Mária G Mládežnícka 22, Šahy 5           5
34 Kralovič Ján SPŠE Piešťany 5           5
35 Múčka Roman SPŠE Piešťany 5           5
36 Semancová Veronika G bl. P. P. Gojdiča, Prešov 5           5
37 Kollárová Zuzana G M. R. Štefánika, Šamorín 4           4
38 Lohinská Jana G bl. P. P. Gojdiča, Prešov 4           4
39 Mazúch Ján SOUE Banská Bystrica 4           4
40 Petrán Štefan G Komenského 13, Hlohovec 4           4
41 Vajdová Zlatica G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 4           4
42 Ráciková Monika G Komenského 13, Hlohovec 3           3
43 Zbojeková Natália G Komenského 13, Hlohovec 2           2
44 Müllerová Lenka ZSŠOaS, Nové Mesto nad Váhom 1           1
45 Kramárová Katarína G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0           0
46 Múková Katarína G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0           0
47 Štefanková Patrícia G Medzilaborce 0           0
48 Zábranský Martin G Párovská 1, Nitra 0           0