Výsledková listina po 3. sérii – kategória Z
Por. Priezvisko Meno Trieda Škola PS 1 2 3 4 Spolu
1. Róžová  Alexandra IX.A ZŠ Mierová 67, Želiezovce 36 5 5 5 4 55
2. Adamičková Alexandra kvarta G 1. mája 905, Púchov 37 2 5 5 5 54
3. Víťazková Daniela VIII.B ZŠ, Školská 558/1, Sečovská Polianka 35 2 5 5 3 50
4. Lopata Ján 9.B ZŠ Mierová 134, Svit 34 0 5 5 5 49
5. Czellerová Karin kvarta G Párovská 1, Nitra 32 1 5 5 4 47
6. Bódiová Zuzana kvarta G Párovská 1, Nitra 30 2 5 5 4 46
6. Göbőová Henrieta kvarta G Párovská 1, Nitra 32 2 5 4 3 46
8. Smolík Michal sekunda G Grösslingová, Bratislava 32 0 5 5 3 45
9. Baranová Miroslava 8.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 30 0 5 5 4 44
9. Sisák Matúš 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 31 0 5 5 3 44
11. Beznák Samuel 8.A ZŠ S MŠ, Centrum I. Dubnica nad Váhom 26 2 5 5 5 43
11. Černáková Barbora prima G, Mládežnícka 22, Šahy 32 0 3 5 3 43
11. Hornyáková Viktória sekunda G Letomostie 3, Nové Zámky 30 5 5 0 3 43
14. Smolík Milan sekunda G Grösslingová, Bratislava 32 2 5 0 3 42
14. Smolík Martin sekunda G Grösslingová, Bratislava 29 5 5 0 3 42
16. Bodišová Jana 8.A ZŠ Komenského 2, Svit 27 2 5 5 2 41
17. Tóthová Lucia kvarta G Párovská 1, Nitra 27 2 5 5 0 39
18. Dírerová Daniela kvarta G  1. mája 905,  020 15 Púchov 21 2 5 5 5 38
19. Pangrác-Zdolinský Maroš 8.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 24 2 5 3 3 37
20. Druska Juraj VII.A ZŠ S MŠ, Liptovská Teplá 21 2 5 5 3 36
21. Benčičová Natália kvarta G  Nám.Slobody 5, Modra 35 0 0 0 0 35
21. Štefanisko Stanislav 4.M G, Ľ.Štúra 26, Michalovce 23 2 5 0 5 35
23. Deďová Bibiána 7.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 19 2 5 5 3 34
24. Lovay Kamil 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 25 0 4 3 0 32
25. Kubov Oliver 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 21 0 0 5 4 30
26. Bradáč Erik kvarta G 1. mája 905, Púchov 27 0 0 0 0 27
27. Perešíni Martin 6.D ZŠ Radvánska 1, Banská Bystrica 19 2 5 0 0 26
28. Ruman Marko 8.A V.ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov 24 0 0 0 0 24
29. Ďuriš Martin 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 23 0 0 0 0 23
29. Šuťak Kristián 7.B ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 9 2 5 5 2 23
31. Bakošová Katarína kvarta G  1. mája 905, Púchov 12 0 5 0 5 22
31. Kožehubová Ivona 6.A ZŠ Šltésovej, Krupina 17 0 3 2 0 22
31. Krišková Monika IX.A ZŠ Mierová 67, Želiezovce 22 0 0 0 0 22
31. Rybák Jakub 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 22 0 0 0 0 22
35. Bathóová Monika 9.A ZŠ Mierová 67, Želiezovce 21 0 0 0 0 21
36. Klčo Michal 7.B I.ZŠ Vrbové 20 0 0 0 0 20
36. Némethová Veronika kvarta G Párovská 1, Nitra 20 0 0 0 0 20
38. Formádeľ Jakub 9.A ZŠ S MŠ, Centrum I. Dubnica nad Váhom 19 0 0 0 0 19
38. Žoldák Matúš 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 19 0 0 0 0 19
40. Babiková Simona 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 18 0 0 0 0 18
40. Hudík Martin 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 18 0 0 0 0 18
40. Mináriková Lea kvarta G Párovská 1, Nitra 18 0 0 0 0 18
43. Dobrovická Dominika 9.A ZŠ Mierová 67, Želiezovce 17 0 0 0 0 17
43. Janšíková Daša IX.A   17 0 0 0 0 17
43. Magyarová Eva kvarta G Párovská 1, Nitra 17 0 0 0 0 17
43. Velčická Monika 7.B. ZŠ Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou 17 0 0 0 0 17
47. Dudášová  Natália 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 16 0 0 0 0 16
47. Kadlec Jakub 9A ZŠ S MŠ, Centrum I. Dubnica nad Váhom 16 0 0 0 0 16
47. Scholtz Marek prima B G sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov 16 0 0 0 0 16
47. Vašková Dominika 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 16 0 0 0 0 16
51. Filipová  Daniela 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 15 0 0 0 0 15
51. Sisáková Katarína 7.B ZŠ Pod Papierňou 4 0 5 5 1 15
53. Balamutová Bibiana 8.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 13 0 0 0 0 13
53. Bothová Nora 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 13 0 0 0 0 13
53. Mazúrová Terézia sekunda KG Banská Bystrica 13 0 0 0 0 13
53. Želonková Alena 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 13 0 0 0 0 13
57. Hyben M. 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 12 0 0 0 0 12
57. Petruš Peter VI. ZŠ Čaňa, Pionierska 33 12 0 0 0 0 12
57. Rebrošová Karin kvarta G Párovská 1, Nitra 12 0 0 0 0 12
57. Ryban Adrián 7.B ZŠ Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou 12 0 0 0 0 12
57. Štefančíková Mariana kvarta G Párovská 1, Nitra 12 0 0 0 0 12
62. Harajdová Michaela 8.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 11 0 0 0 0 11
62. Ivan Matúš 8.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 11 0 0 0 0 11
62. Kosmačová Valentína 6.A V.ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov 11 0 0 0 0 11
62. Kseňak Ľubomír 8.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 11 0 0 0 0 11
62. Rojková Martina 7.A V.ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov 11 0 0 0 0 11
62. Tkáčiková Zuzana 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 11 0 0 0 0 11
68. Bernáth Dušan 7.B ZŠ Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou 10 0 0 0 0 10
68. Ľupták Filip VII.A IV. ZŠ, Júliusa Juraja Thurzu, Detva 10 0 0 0 0 10
68. Zvara Csaba kvarta G, Mládežnícka 22, Šahy 10 0 0 0 0 10
68. Živická Veronika sekunda KG Banská Bystrica 10 0 0 0 0 10
72. Golec Branislav 7.D V. ZŠ Pod Vinbargom 9 0 0 0 0 9
72. Kéder Šimon 6.C ZŠ Čaňa, Pionierska 33 9 0 0 0 0 9
74. Ferencová Miroslava VIII.A ZŠ Abovská 36, Košice 8 0 0 0 0 8
74. Mujgošová Veronika 7.B ZŠ Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou 8 0 0 0 0 8
76. Hriceňáková Michaela 7.A V.ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov 7 0 0 0 0 7
76. Tipulová Viera 8.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 7 0 0 0 0 7
76. Varhoľová Stanislava 9.A I.ZŠ, Francisciho 832/21, Poprad 7 0 0 0 0 7
79. Čupeľová Iveta 8.D V.ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov 6 0 0 0 0 6
79. Košíková Veronika 7.B ZŠ Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou 6 0 0 0 0 6
79. Majirská Katarína 8.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 6 0 0 0 0 6
82. Eteihbauerová R.     5 0 0 0 0 5
82. Šellongová Slavka 7.A V.ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov 5 0 0 0 0 5
84. Šrojtová Gabriela 7.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 0 0 2 0 2 4
84. Zelemová Lýdia 7.B ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 4 0 0 0 0 4
86. Balaščáková Jana 8.D V.ZŠ Pod Vinbargom 3 0 0 0 0 3
86. Sabol  Marek 7.A ZŠ Pod Papierňou 1, Bardejov 0 0 0 0 3 3
86. Želinská Zuzana 9.A V.ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov 3 0 0 0 0 3
89. Zoľáková Iveta 9.A V.ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov 2 0 0 0 0 2
90. Delej Stano 7.A ZŠ Pod Papierňou 1 0 0 0 0 0 0
90. Kolesár Martin 7.A V.ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov 0 0 0 0 0 0
90. Stašková Mária 7.A V.ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov 0 0 0 0 0 0