Výsledková listina po 2. sérii – kategória C
     
Por. Priezvisko Meno Škola PS 3 4 5 6 Spolu
1. Tonhauseová Ivana G Párovská 1, Nitra 20 5 4 5 5 39
2. Sládek Filip G A.Bernoláka, Námestovo 18 3 4 5 5 35
3. Prešinský Ján G Párovská 1, Nitra 20 3 4 2 5 34
4. Hulák Filip G Párovská 1, Nitra 18 3 4 2 5 32
5. Čellár Matúš G Párovská 1, Nitra 20 5 0 0 5 30
5. Uher Brian G Párovská 1, Nitra 16 3 3 3 5 30
7. Kenkovová Marieta G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 16 5 1 2 5 29
8. Baranová Jana G, Alejová 1, Košice 16 5 1 1 5 28
9. Hornyák Zsolt G Letomostie 3, Nové Zámky 19 1 2 0 5 27
10. Maláčová Lýdia G Párovská 1, Nitra 18 3 0 2 3 26
10. Minárik Martin G Párovská 1, Nitra 13 3 0 5 5 26
10. Múčka Roman SPŠE, Nám. SNP 8, Piešťany 14 4 2 2 4 26
13. Benedeková Martina G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 16 2 0 2 5 25
13. Mozoľa  Michal G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 14 3 0 3 5 25
15. Kučerová Monika   14 3 0 2 5 24
15. Sitarčík Ľuboš SPŠ Hurbanova 6, 975 18 B.Bystrica 16 3 0 0 5 24
17. Hriagyelová Alexandra G, Mládežnícka 22, 936 01 Šahy 15 2 0 0 5 22
17. Chovancová Katarína G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 14 3 0 0 5 22
17. Kramárová Katarína G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 15 3 2 2 0 22
17. Tašková Lenka G, 1. mája 905, Púchov 11 3 1 2 5 22
21. Sunega Norbert G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 16 2 0 0 3 21
22. Vetešková Jana G, 1. mája 905, Púchov 11 3 0 2 3 19
23. Kapustová Lenka G, 1. mája 905, Púchov 9 1 4 2 1 17
24. Chrien Kristián   9 3 0 0 3 15
25. Svatý Lukáš G Párovská 1, Nitra 14 0 0 0 0 14
25. Vajdová Zlatica G J. G. Tajovského, Banská Bystrica 11 2 0 0 1 14
27. Kotry Lukáš G Párovská 1, Nitra 13 0 0 0 0 13
27. Žiak Ján GaZŠ, Duklianska 16, Prešov 13 0 0 0 0 13
29. Danáč Adam SPŠE, Nám. SNP 8, Piešťany 12 0 0 0 0 12
29. Vaculová Veronika SPŠE, Nám. SNP 8, Piešťany 12 0 0 0 0 12
29. Zaťka Martin SPŠE, Nám. SNP 8, Piešťany 12 0 0 0 0 12
32. Görcsösová Andrea OG Alejová 1, Košice 10 0 0 0 0 10
33. Goceliaková Lenka EG, Skuteckého 5, Banská Bystrica 7 0 0 0 0 7
33. Horváth Martin SPŠE, Nám. SNP 8, Piešťany 7 0 0 0 0 7
33. Janíčková Katarína G, 1. mája 905, Púchov 7 0 0 0 0 7
33. Uhrin Peter ZSŠ, Duchnovičová 506, Medzilaborce 6 1 0 0 0 7
37. Šablatúrová Miriam G A. Merici, Trnava 5 0 0 0 0 5
38. Lisický Štefan G sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 4 0 0 0 0 4